slide_1_2-3Slide thumbnail
Drukarnia & Studio Graficzne

Warszawa | Piaseczno

slide_1_2-3Slide thumbnail

Profesjonalna pomoc grafików

Od 30 lat obsługujemy kompleksowo

Etykiety samoprzylepne

projekt Gratis!

Drukujemy etykiety samoprzylepne na papierze i folii samoprzylepnej. Realizujemy druk arkuszowy i na rolkach. Proponujemy naklejki na arkuszach kształtowo nacinane ploterem (dowolny zarys linii cięcia), naklejki na arkuszach nacinane (rycowane) prostoliniowo oraz naklejki cięte na pojedyncze użytki. Do druku używamy papier samoprzylepny połysk, papier samoprzylepny matowy, folię samoprzylepna biała błysk, folię samoprzylepną białą mat oraz folię samoprzylepną transparentną (przeźroczystą).

Chcesz wycenić druk etykiet lub naklejek? Kliknij poniżej.

Realizowane przez nas wizytówki wyróżniają się jakością i designem oraz różnorodnością proponowanych rozwiązań, technik druku, podłoży i stosowanych uszlachetnień.
Poleca nas nawet konkurencja! Dziękujemy.
Drukarnia Barcik, Barcik Studio to nie tylko wizytówki
Projektujemy i drukujemy ulotki, foldery firmowe, katalogi, broszury. Zapraszamy po cyfrowe i offsetowe plakaty oraz wydruki wielkoformatowe. Zrealizujesz z nami artykuły firmowe niezbędne do prowadzenia Twojego biura i działu marketingu: papier firmowy, koperty z nadrukiem, zaproszenia, bloczki, notesy, teczki ofertowe, druki samokopiujące oraz wszelkie wydruki cyfrowe. W uzupełnieniu polecamy nowoczesne pieczątki z grawerowaną gumą, laserowo znakowane długopisy oraz różnego rodzaju kalendarze na 2024 rok (jednodzielne, trójdzielne, listwowane, biurkowe). Działamy zdalnie z bezpłatną dostawą kurierską. Klientów z okolic Warszawy zaprasza również nasze biuro i studio graficzne w Piasecznie.