slide_1_2-3Slide thumbnail
Drukarnia & Studio Graficzne

Warszawa | Piaseczno

slide_1_2-3Slide thumbnail

Profesjonalna pomoc grafików

Od 30 lat obsługujemy kompleksowo

Długopisy grawerowane

projekt Gratis!

W uzupełnieniu oferty naszej firmy mogą Państwo zaprojektować i wykonać u nas eleganckie i atrakcyjne upominki firmowe – metalowe długopisy grawerowane z logo.

Nasze długopisy cechuje nowoczesne, estetyczne wzornictwo chronione patentami oraz staranność wykonania. Oferujemy wysoką jakość i precyzję wykonanego znakowania. Metoda grawerowania laserowego YAG pozwala na realizację nawet bardzo skomplikowanych elementów i drobnych napisów z niezwykłą dokładnością. Za pomocą trwałego i precyzyjnego znakowania metodą grawerowania laserowego naszym upominkom dodamy elegancji i profesjonalizmu.

Mamy do zaoferowania Państwu kilka kolekcji nowoczesnych długopisów reklamowych gotowanych do znakowania. W zależności od wybranego modelu dostępne są podstawowe lub rozszerzone wersje kolorystyczne korpusu od 7 nawet do 26 kolorów zarówno w wersji błyszczącej jak i matowej. Najpopularniejsze kolory błyszczące to czarny, grafitowy, ciemno zielony i biały lakier. Popularne matowe to czerwony, pomarańczowy i niebieski.

Potrzebujesz wycenić swoje zamówienie? Kliknij poniżej!

Minimalne zamówienie to 100 szt. możemy je zrealizować jako dwa różne wybrane kolory po 50 szt. W zależności od wybranego modelu na korpusie długopisu dostępne są różnej wielkości pola do znakowania reklamą Państwa firmy, nawet do 6 x 90 mm. Możemy znakować jedno lub dwustronnie. Standardowo długopisy posiadają niebieski wkład. Za dopłatą dostępne są wkłady w kolorze czarnym i czerwonym.

długopisy grawerowane

  • różne kolekcje klasyczne
  • delikatne kolekcje slim
  • kolekcje touch pen ze specjalną gumową końcówką do obsługi ekranów dotykowych w smatrfonach i tabletach
  • długopis duo z dwoma wkładami czarnym i niebieskim w jednym korpusie
  • długopis USB z wbudowaną pamięcią (4 GB)

zestawy piśmienne w etui

  • długopis + ołówek
  • pióro + długopis + ołówek
  • roller + długopis + ołówek

Realizowane przez nas wizytówki wyróżniają się jakością i designem oraz różnorodnością proponowanych rozwiązań, technik druku, podłoży i stosowanych uszlachetnień.
Poleca nas nawet konkurencja! Dziękujemy.
Drukarnia Barcik, Barcik Studio to nie tylko wizytówki
Projektujemy i drukujemy ulotki, foldery firmowe, katalogi, broszury. Zapraszamy po cyfrowe i offsetowe plakaty oraz wydruki wielkoformatowe. Zrealizujesz z nami artykuły firmowe niezbędne do prowadzenia Twojego biura i działu marketingu: papier firmowy, koperty z nadrukiem, zaproszenia, bloczki, notesy, teczki ofertowe, druki samokopiujące oraz wszelkie wydruki cyfrowe. W uzupełnieniu polecamy nowoczesne pieczątki z grawerowaną gumą, laserowo znakowane długopisy oraz różnego rodzaju kalendarze na 2024 rok (jednodzielne, trójdzielne, listwowane, biurkowe). Działamy zdalnie z bezpłatną dostawą kurierską. Klientów z okolic Warszawy zaprasza również nasze biuro i studio graficzne w Piasecznie.