slide_1_2-3Slide thumbnail
Drukarnia & Studio Graficzne

Warszawa | Piaseczno

slide_1_2-3Slide thumbnail

Profesjonalna pomoc grafików

Od 30 lat obsługujemy kompleksowo

Podkładki pod myszkę

potrzebna pomoc grafika?

Firmowe podkładki pod myszkę są doskonałą formą reklamy dyskretnie działającej w biurze i domu Twojego Klienta.

dostępne wielkości

  • 180 x 220 mm
  • 154 x 220 mm

Twój indywidualny projekt drukujemy na twardym, nie rysującym się, przeźroczystym, lekko szronionym PCV o grubości 0,3 mm. Na spodzie podkładki znajduje sie szara pianka antypoślizgowa, dobrze przylegająca do biurka. Obie warstwy są zgrzane ze sobą i mają delikatnie zaokrąglone narożniki.

Podkładki pod myszkę realizujemy od 50 szt. Kliknij poniżej, by wycenić swoje zamówienie.

Na przeźroczystym PCV o grubości 0,5 mm realizujemy również

Uwaga !

Kolorystyka wydruków na PCV może trochę różnić się od wzorów wydrukowanych na papierze ze względu specyficzne podłoże oraz na innego rodzaju farby, których należy stosować w produkcji.

Realizowane przez nas wizytówki wyróżniają się jakością i designem oraz różnorodnością proponowanych rozwiązań, technik druku, podłoży i stosowanych uszlachetnień.
Poleca nas nawet konkurencja! Dziękujemy.
Drukarnia Barcik, Barcik Studio to nie tylko wizytówki
Projektujemy i drukujemy ulotki, foldery firmowe, katalogi, broszury. Zapraszamy po cyfrowe i offsetowe plakaty oraz wydruki wielkoformatowe. Zrealizujesz z nami artykuły firmowe niezbędne do prowadzenia Twojego biura i działu marketingu: papier firmowy, koperty z nadrukiem, zaproszenia, bloczki, notesy, teczki ofertowe, druki samokopiujące oraz wszelkie wydruki cyfrowe. W uzupełnieniu polecamy nowoczesne pieczątki z grawerowaną gumą, laserowo znakowane długopisy oraz różnego rodzaju kalendarze na 2024 rok (jednodzielne, trójdzielne, listwowane, biurkowe). Działamy zdalnie z bezpłatną dostawą kurierską. Klientów z okolic Warszawy zaprasza również nasze biuro i studio graficzne w Piasecznie.