+48 601 213 555
slide_1_2-3Slide thumbnail

Drukarnia & Studio Graficzne

Warszawa | Piaseczno

slide_1_2-3Slide thumbnail

Profesjonalna pomoc grafików

Od 25 lat obsługujemy kompleksowo

Wizytówki premium

projekt Gratis!

Hot stamping

Efektownie złocone wizytówki premium powstają techniką zdobniczą termodruku (foil lub hot stamping) polegającą na wtłaczaniu na gorąco wybiórczych masek ze złoconych lub srebrnych folii na wydrukowaną już wizytówkę przy pomocy specjalnie trawionej matrycy.

Matryce wykonane do zrealizowanych zleceń są przechowywane i można z nich wielokrotnie korzystać tworząc kolejne wizytówki. W stałej ofercie posiadamy srebrną i złotą filię do tłoczenia oraz dodatkowo niebieską, zieloną, czerwoną, czarną oraz holograficzną. Wizytówki premium pakujemy w praktyczne kartonowe pudełeczka firmowe. Dla nowych Klientów do pierwszego złożonego zamówienia dodajemy gratis, przydatną akrylową podstawkę na biurko.

rodzaje wizytówek:

 • folia soft touch + hot stamping jedno lub dwustronnie
 • folia matowa + hot stamping jedno lub dwustronnie
 • folia błysk + hot stamping jedno lub dwustronnie
 • bez foliowania + hot stamping jedno lub dwustronnie

Lakier wybiórczy 3D


Wypukły efekt uzyskujemy przez lakierowanie wybiórcze specjalnym przeźroczystym, puchnącym lakierem 3D, który po miejscowej aplikacji zwiększa swoją objętość. Technika ta daje możliwości podkreślenia niektórych elementów druku, poprzez nadanie im widocznej oraz wyczuwalnej w dotyku struktury 3D. Lakier puchnący stosujemy tylko na awersie wizytówki.

rodzaje wizytówek z lakierem 3D:

 • folia soft touch + lakier 3D jednostronnie
 • folia matowa + lakier 3D jednostronnie
 • folia matowa + złoty liquid 3D jednostronnie
 • folia matowa + srebrny liquid 3D jednostronnie

Lakier wybiórczy UV


Wizytówki pokryte folią matową lub folią soft touch  możemy dodatkowo uszlachetnić wybiórczym, błyszczącym lakierem UV.

rodzaje wizytówek z lakierem wybiórczym UV:

 • folia soft touch + lakier wybiórczy UV dwustronnie
 • folia matowa + lakier wybiórczy UV dwustronnie

Wizytówki foliowane


Wysokiej klasy druk offsetowy z uszlachetnieniem folią matową stanowi obecnie standard jakości dla większości produkowanych firmowych wizytówek premium. Proponujemy również „aksamitną” w dotyku folię soft touch oraz popularną i efektowną folię błyszczącą zazwyczaj stosowaną do wizytówek z zaokrąglonymi narożnikami. Wizytówki uszlachetnione obustronnie folią mają zabezpieczony nadruk. Są odporne na zabrudzenia, ścieranie i wilgoć.

rodzaje wizytówek foliowanych:

 • folia błysk jedno lub dwustronnie
 • folia matowa jedno lub dwustronnie
 • folia soft touch jedno lub dwustronnie

zobacz:
Co na drugiej stronie wizytówki?
A może wizytówki składane?

Realizowane przez nas wizytówki wyróżniają się jakością i designem oraz różnorodnością proponowanych rozwiązań, technik druku, podłoży i stosowanych uszlachetnień.
Poleca nas nawet konkurencja! Dziękujemy.
Drukarnia Barcik, Barcik Studio to nie tylko wizytówki
Projektujemy i drukujemy ulotki, foldery firmowe, katalogi, broszury. Zapraszamy po cyfrowe i offsetowe plakaty oraz wydruki wielkoformatowe. Zrealizujesz z nami artykuły firmowe niezbędne do prowadzenia Twojego biura i działu marketingu: papier firmowy, koperty z nadrukiem, zaproszenia, bloczki, notesy, teczki ofertowe, druki samokopiujące oraz wszelkie wydruki cyfrowe. W uzupełnieniu polecamy nowoczesne pieczątki z grawerowaną gumą, laserowo znakowane długopisy oraz różnego rodzaju kalendarze na 2018 rok (jednodzielne, trójdzielne, listwowane, biurkowe). Działamy zdalnie z bezpłatną dostawą kurierską. Klientów z okolic Warszawy zaprasza również nasze biuro i studio graficzne w Piasecznie.